KALENDÁŘ - Podrobné informace o všech akcích českého i zahraničního trialu.      Kontakt: info@ceskytrial.cz

MMČR Bochov 2015 - ohlédnutí

Mezinárodní mistrovství ČR v trialu jednotlivců v Bochově je za námi. Organizátor připravil po oba dny skvělou soutěž a byl velmi příjemně překvapen vysokou účastí jezdců, což je zajisté způsobeno oblíbeností Bochovských šlapaček, ale také blížícím se Mistrovstvím světa v nedalekém Sokolově.

Zajímavé souboje se odehrávají na špičce kategorie „A“. V sobotu obsadil první místo loňský mistr Evropy, mladý německý závodník Franzi Kadlec. S pouhou bodovou ztrátou se na druhém místě umístil zkušený český jezdec Jirka Svoboda a na třetím místě s devítibodovým rozdílem skončil mladý talentovaný Martin Matějíček. V neděli se pořadí v první trojce proházelo. Na prvním místě skončil Martin Matějíček, za ním s odstupem dvou trestných bodů Franzi Kadlec a na třetím místě, opět těsně, Jirka Svoboda.   

Na čtvrtém místě skončil, po oba soutěžní dny, několikanásobný mistr ČR Martin Křoustek. V neděli byl rozdíl mezi čtvrtým a prvním místem pouhé čtyři trestné body. Zdá se, že letošní seriál MMČR bude v této prestižní kategorii velmi zajímavý a bude se bojovat až do konce. 

Fotogalerie SOBOTA 23.5.2015

Fotogalerie NEDĚLE 24.5.2015

VÝSLEDKY 

 

 

 

 

 

SVAZ TRIALU

420 602 188 665

info@ceskytrial.cz

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.